Yapımı Tamamlanan Park Hizmete Girdi

Yapımı Tamamlanan Park Hizmete Girdi

Adilcevaz Belediyesi tarafından yaptırılan park alanı tamamlanarak halkın kullanımına sunuldu.

İlçenin çehresini güzelleştirmek için çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Adilcevaz Belediyesi, “Her Mahalleye Bir Park” projesi kapsamında parkın yapımını tamamlayarak halkın hizmetine sundu. Yapımı tamamlanan dinlenme alanı ile çocuk parkı, Cevizli ve Atatürk mahallelerinde yaşayan vatandaşların ortak kullanım alanı olacak.

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, yapımı tamamlanan parkın halkın hizmetine sunulduğunu ifade ederek,  “İlçemize kadın ve çocukların rahatlıkla ulaşabilecekleri mahalle parkları kapsamında Cevizli ve Atatürk mahallelerinde yaşayan vatandaşların ortak kullanım alanı olan parkın yapımını tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Belediye olarak her bir mahallemize en az bir park hedefi doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamdan en az 5 parkın yapımını tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Bu sayıyı ileriki zamanlarda daha da arttırarak parkları kadınların ve çocuklarımızın ayağına götüreceğiz” dedi.

Cevizli Mahallesi Muhtarı Rahmi Kapıcı ise, yapılan çalışmaları çok beğendiklerini ifade ederek, Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy’a teşekkür etti.