Vedat Demiröz'den Başkanımıza Teşekkür Ziyareti

Vedat Demiröz'den Başkanımıza Teşekkür Ziyareti

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Sayın Vedat Demiröz, Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy’u makamında ziyaret ederek demokrasi nöbetlerine katıldıkları ve meydanları boş bırakmadıkları için Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy’a ve Adilcevaz halkına teşekkür etti.

Ak Parti İl Başkanı Nesrullah Tanglay ve İl Genel Meclis üyeleriyle birlikte Adilcevaz Belediyesine gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Sayın Vedat Demiröz, “Adilcevaz insanıyla, doğasıyla, kültürüyle bölgenin en güzel ilçelerinin başında geliyor” dedi. 

Adilcevaz Belediyesi makam odasında gerçekleşen ziyarette konuşan Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy “İlçemiz her zaman olduğu gibi 15 Temmuz Darbe Girişiminde de vatanına. Bayrağına ve demokrasiye olan sadakatini bir kez daha yerine getirerek meydanları doldurmuştur. 23 Gecedir Adilcevazlı hemşerilerim bizimle birlikte nöbet tutmaktadırlar. Bu vatansever hemşerilerime ne kadar hizmet etsek azdır. Şuan için Adilcevaz’da yollarımızda problemlerimiz var. Biz Belediye imkanlarımızla yapabildiğimiz kadar parke taş döşeme ve yol genişletme çalışması yapsak ta bu yeterli değildir. Ayrıca ilçemizdeki göçün önlenmesi için yeni iş sahalarının açılması gerekmektedir. Bu sebeple sayın Milletvekilimizin desteklerini bekliyor, yaptığınız ziyaret için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Sayın Vedat Demiröz ise yaptığı açıklamada; “Adilcevaz ilçemiz her yönüyle muhteşem bir yer. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bitlis ilimizde ve Adilcevaz ilçemizde vatandaşlarımız gece gündüz demeden Demokrasi nöbetlerine devam etti. Bu güzel insanlara ne kadar teşekkür etsek o kadar azdır. Bu süreçte Adilcevaz Belediye Başkanımız gerçekten çok dik ve özel bir duruş sergileyerek hemşerilerimizi tetiklemiştir. Başkomutanımızın emrini alan hemşerilerimiz sokaklardan evlerine dönmemişlerdir. Bu sebeple Bitlis ve ilçelerinde yaşayan hemşerilerimize her türlü hizmetin en güzeli yakışır. İnşallah Adilcevazlı hemşerilerimiz için çok güzel müjdelerimiz olacak” dedi. 

Yapılan görüşmelerin ardından Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Güvendik’e doğum günü sebebiyle Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Sayın Vedat Demiröz tarafından hediye takdim edildi.