VAN GÖLÜ MANZARALI SEYİR TERASINDA SON AŞAMAYA GELİNDİ

VAN GÖLÜ MANZARALI SEYİR TERASINDA SON AŞAMAYA GELİNDİ

Adilcevaz Belediyesi ve Konya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle, ilçemizin Gabanlar mevkiinde bulunan Bayraklıtepe’ye yapılan Van Gölü manzaralı seyir terası çalışmalarında sona gelindi.

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, ilçemizin Gabanlar mevkiinde bulunan Bayraklıtepe bölgesinde 400 metrekare alan üzerinde içerisinde kafeterya ve restoranı bulunan Van Gölü manzaralı seyir terasının çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, seyir terası projesinin ilçeye büyük bir katma değer katacağını ifade ederek, “İlçemiz Gabanlar mevkiinde başlatmış olduğumuz seyir terası projemizde sona doğru yaklaştık. Şu anda çevre düzenlemesiyle birlikte kalan ufak tefek çalışmalarımız devam ediyor. Hayırlısıyla bu çalışmamızı 15-20 gün içerisinde her şeyiyle bitirmiş olacağız. Buranın ilçemize çok büyük bir katma değeri olacak. Burası yaz kış ilçemiz halkına ve çevre yerlerden gelecek olan misafirlerimize hizmet verecektir. Buraya gelen insanlar Van Gölü manzarasıyla birlikte Adilcevaz’ın güzelliklerini görebilecek” dedi.