TEMA Vakfından Adilcevaz Belediyesine Teşekkür Ziyareti

TEMA Vakfından Adilcevaz Belediyesine Teşekkür Ziyareti

TEMA vakfı Bitlis il temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Hülya Durmaz Bekmezci ve TEMA vakfı Adilcevaz temsilcisi Mehmet Onur Koçak, Adilcevaz Belediyesini ziyaret etti.

Ziyarette TEMA Vakfı Bitlis il temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Hülya Durmaz Bekmezci, Vakıf olarak yapmayı planladıkları faaliyetleri hakkında Başkan yardımcısı İzzet Ekem'e ve İl Genel Meclis üyesi Halil Sergici’ye bilgi verdi.

Daha sonra vakıf temsilcileri tarafından Başkan yardımcısı İzzet Ekem ve İl Genel Meclis üyesi Halil Sergici’ye TEMA vakfına katkılarından ve yeşile verdikleri önem nedeniyle teşekkür ederek TEMA Vakfı’nca vakfın simgesi olan yeşil yaprak rozet taktı.

Adilcevaz Belediyesi Başkanvekili İzzet Ekem, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Adilcevaz Belediyesi olarak erozyonun önlenmesi ve ağaçlandırma faaliyetlerinin arttırılması adına yaptıkları çalışmalarından dolayı TEMA vakfına her zaman olduğu gibi destek vermeye devam edeceğiz. TEMA vakfı ekibine yaptıkları güzel ve anlamlı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.