İnönü Ortaokulu'ndan Başkanımıza Plaket

İnönü Ortaokulu'ndan Başkanımıza Plaket

Adilcevaz İnönü Ortaokulu müdürü Ertuğrul Yüzer, Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy’a okula katkılarından dolayı plaket takdim etti.

İlçede eğitime önem veren Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, İnönü Ortaokulu bahçesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Okulda bulunan birçok eksikliği gidererek öğrencilerin daha iyi ve verimli bir eğitim almasını sağlayan Başkan Necati Gürsoy’a burada okul yönetimi tarafından plaket verildi.

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, eğitime her zaman önem verdiklerini ifade ederek, “Adilcevaz Belediyesi olarak eğitim camiasına her zaman destek olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Öğrencilerimizin okuduğu okulların fiziki şartlarını en yüksek seviyeye çıkartmak için çalışıyoruz. Geleceğimize ve eğitime sahip çıkmak bizim her zaman önceliğimiz olmuştur. Her zaman okullarımızın, öğretmen ve öğrencilerimizin tüm istekleri bizim için önemlidir. Bizde imkânlarımızın elverdiği ölçüde tüm okullarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu çalışmaların yapılmasında emeği geçen Fikri Ölçücü, Kadir Turan, Faruk Çokyaman ve Nihat Kara’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Gürsoy’a plaket takdim eden okul müdürü Ertuğrul Yüzer ise, “Belediye Başkanımız, eğitim konusunda bize her zaman destek olmaktadır. Okulumuza olan katkılarından dolayı Belediye Başkanımıza okul yönetimi ve öğrencilerim adına teşekkür ederim” dedi.