Belediyemizden Yol Yapımı Ve Parke Döşeme Seferberliği

Belediyemizden Yol Yapımı Ve Parke Döşeme Seferberliği

Adilcevaz Belediyesi ilçenin farklı yerlerinde başlattığı yol yapım ve parke taşı döşeme çalışmalarına hız verdi. Çalışmalar kapsamında halkın büyük sıkıntı yaşadığı yollara parke taşı döşenmeye başlandı.

Adilcevaz Belediyesi Çayır Mahallesi, Alacaatlı Mahallesi, Hıdırşah Mahallesi, Atatürk Mahallesi ve TOKİ civarında parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, ilçenin önemli sorunlarından biri olan yol problemini gidermek için yol yapım çalışmalarına hız verdiklerini ifade ederek, ilçenin sorunlu olan tüm yollarını belirli program dâhilinde çözeceklerini söyledi.

Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, yapılan çalışmalar ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; "İlçemizin en önemli sorunlarının başında gelen yol sorununu çözmek amacıyla ilçemizin farklı yerlerinde başlattığımız çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Belediye olarak ilçemizin farklı yerlerinde başlattığımız çalışmalarla sorunlu yollarımızı daha iyi seviyeye getirip halkımızın hizmetine sunacağız. Ancak bazı hemşerilerimiz bütün yolların bir seferde yapılmasını istiyor fakat bu konuda biraz sabırlı olacağız. Belediye olarak inşallah ilçemizdeki bütün eksiklikleri program dahilinde zamanla gidereceğiz. Hemşerilerimiz bu konuda bizlere güvensinler. Ekibimizle birlikte bu güzel ilçenin güzel insanlarına hizmet etmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz" dedi.

Yıllardır büyük bir yol problemi yaşadıklarını dile getiren Adilcevaz’ın tanınan ozanlarından Halil Yiğit, yol sorunlarını çözen Belediye başkanımız Sayın Necati Gürsoy’a teşekkür ederek dua etti.

Halil Yiğit, yıllardır toz toprak içerisinde yaşadıklarını ifade ederek, "Belediye Başkanımıza konuyu ilettiğimde beni öyle sıcakkanlı ve güzel karşıladı ki yolu yapmasaydı bile onun güler yüzü bana yeterdi. Yaptığımız talebin ardından sağ olsun hemen yolumuzun yapımına başladılar. Komşularımızla beraber sürekli kendisine dua ediyoruz. Allah onun gibi devlet adamlarını başımızdan eksik etmesin. İnşallah Belediye Başkanımız için de bir şiir yazacağım" dedi.