BELEDİYE BAŞKANIMIZ NECATİ GÜRSOY’UN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

BELEDİYE BAŞKANIMIZ NECATİ GÜRSOY’UN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin kandilini kutladı.

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, üç aylar olarak bilinen kutsal günlerdeki Kandillerden biri olan Miraç Kandiline kavuşmanın sevinç, huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Feyizli ve bereketli mübarek gecelerimizden biri olan Miraç Kandili gibi kutsal günlerimiz; birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin yanı sıra sevgi ve hoşgörümüzün de artmasına vesile olmaktadır. Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan salgın hastalık riski nedeniyle, son günlerde birlik ve beraberliğe de daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bir gerçektir.

Tüm dünya yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının pençesinde zor bir dönem yaşıyor. Rabb'imizin gazabından O'nun rızasına sığınmayı dualarında eksik etmeyen biz Müslümanlara düşen, tüm tedbirlerimizi almak, devletimizin bu konudaki kararlarına uymak ve külli iradeye teslim olmaktır. Bu vesileyle Tüm İslam Aleminin ve hemşerilerimin mübarek Miraç Kandilini kutluyor, sağlıklı ve huzurlu günler getirmesini diliyorum.”