Başkanımızın Ziyareti Hastalara Moral Oldu

Başkanımızın Ziyareti Hastalara Moral Oldu

Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy, Onkoloji Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy, Onkoloji Hastanesinde tedavi gören hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret edip hastaların durumları hakkında bilgiler aldı.

Hastane içerisinde yer alan servisleri dolaşarak tedavi olan hasta ve hasta yakınlarını tek tek ziyaret eden Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, ziyaret ettiği hastalara çeşitli hediyeler verdi.

Ziyaret ettiği her hasta ile sohbet eden ve sağlık durumları hakkında bilgi alan Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, “Öncelikle tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Bugüne kadar hemşerilerimizin iyi günlerinde de kötü günlerinde de yanlarında olmaya gayret ettik. Allah hastalarımıza en kısa zamanda şifa vererek sevdikleriyle birlikte olmalarını nasip etsin. Hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlanınca sevdiği insanların ziyaretlerine gelmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmayarak, moral verelim istedik. Bütün hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.

Yapmış olduğu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren hastalar ve hasta yakınları, Başkanımız Sayın Necati Gürsoy’a duyarlı davranışı için teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.