BAŞKANIMIZIN REGAİP KANDİLİ MESAJI

BAŞKANIMIZIN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, üç aylar ve Regaip Kandili münasebetiyle yayımladığı mesajında, üç aylar ve Regaip Kandilinin tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni etti.

Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, Regaip Kandili ve üç aylar dolayısıyla yayımladığı mesajında, Regaip Kandili ve üç aylarla birlikte başlayan rahmet ikliminin en güzel şekilde değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, Regaip Kandili ve üç ayların başlangıcı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; “Rahmeti ve bereketiyle mübarek üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili’ne kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bizleri sağlıkla, huzurla bu mübarek günlere kavuşturan Rabbimize hamdolsun. Mübarek üç ayların ve Regaip Kandilinin tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle, bu mübarek gecenin ilçemiz, ülkemiz ve İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, siz değerli hemşerilerimin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik ederim” dedi.