Başkanımızdan Köy Okuluna Spor Malzemesi Desteği

Başkanımızdan Köy Okuluna Spor Malzemesi Desteği

Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy, ilçeye bağlı Göldüzü Köyü İlk ve Ortaokuluna spor malzemeleri desteğinde bulundu.

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, okul yönetiminden gelen talep üzerine Adilcevaz Belediyesi tarafından Göldüzü ilk ve ortaokuluna spor malzemesi yardımında bulunduklarını söyledi.

Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için eğitime katkı sunmaya çalıştıklarını ifade ederek, “Okulumuz öğrencileri ilimizde ve bölgemizde sportif faaliyetlerde ilçemizi en güzel şekilde temsil etmektedir. Bu kapsamda öğrencilerimizin çalışmalarını daha rahat ortamda yapabilmeleri için Belediye olarak kendilerine spor malzemeleri desteğinde bulunduk. İnşallah öğrencilerimiz bu malzemeler sayesinde çalışmalarını sürdürecek ve katılacakları turnuvalarda elde edecekleri başarı bizleri gururlandıracaktır. Spor malzemelerinin okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum ve öğrencilerimize katılacakları turnuvalarda başarılar diliyorum” dedi.

Göldüzü Köyü Ortaokulu Müdürü Mehmet Reşit Gürsoy ise yaptığı açıklamada; “Okul yönetimi olarak öğrencilerimizin daha iyi şartlarda spor yapmaları ve katılacakları turnuvalarda başarılı olabilmeleri için Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy’dan spor malzemeleri talebinde bulunduk. Sağ olsun başkanımız bizlerin bu talebini olumlu karşıladı ve bugün okulumuza gelerek ihtiyacımız olan malzemeleri okulumuza getirdi. Okulumuza vermiş oldukları desteklerinden dolayı Başkanımıza okul yönetimi ve öğrencilerim adına şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Adilcevaz Belediyesi tarafından Göldüzü Köyü İlk ve Ortaokuluna Futbol, voleybol ve hentbol toplarının yanı sıra bocce takımları, kort tenisi için tenis takımları, güreş minderleri ve Atatürk köşesi hediye edildi. 

Adilcevaz Belediyesi tarafından Okula dağıtılan spor malzemelerini alan öğrencilerin ise mutluluklarının gözlerinden okunduğu gözlendi.