BAŞKANIMIZDAN DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERE ZİYARET

BAŞKANIMIZDAN DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERE ZİYARET

Belediye Başkanımız Sayın Necati GÜRSOY, Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle aileleriyle birlikte Adilcevaz’a gelerek eğitimlerine devam eden depremzede öğrencileri, eğitim gördükleri okullarında ziyaret etti.

İlçemizde eğitim gören 85 depremzede öğrenciyi okullarında ziyaret eden Başkanımız Sayın Necati GÜRSOY, onlarla sohbet edip isteklerini dinledi.
Öğrencilere geçmiş olsun dileklerini ileten Başkanımız, onlarla tek tek ilgilenip, yeni okullarındaki eğitimlerinde başarılar diledi.

Başkanımız Sayın Necati GÜRSOY’un ziyaretlerine İlçemiz Kaymakamı Sayın İsmail DEMİR ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yavuz BEŞKARDEŞ’te eşlik ederek, depremzede öğrencilere hediyeler verdi.

Başkanımız Sayın Necati GÜRSOY, depremzede öğrencilerin büyük bir felaketi atlatıp, ilçemizde eğitim öğretim hayatlarına başladığını ifade ederek, "Bu öğrencilerimiz için elimizden gelen tüm desteği sağlayacağız. Onlara yaşadıkları travmayı unutturup, inşallah çok başarılı bir şekilde eğitim öğretim hayatlarına devam ettirerek geleceğin başarılı bireyleri olmaları için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve öğretmenleriyle birlikte çaba sarf edeceğiz" dedi.