Başkanımız Ve Muhtarlar Yapılan Çalışmaları İnceledi

Başkanımız Ve Muhtarlar Yapılan Çalışmaları İnceledi

Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy, mahalle muhtarları ile birlikte ilçede yapılan yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

İlçede yapılana çalışmalarda sürekli mahalle muhtarları ile irtibat halinde olan belediye başkanımız Sayın Necati Gürsoy, yapılan çalışmaları muhtarlar ile istişare yaparak onların görüş ve düşüncelerini alarak yaptıklarını söyledi.

Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, Mahalle muhtarları ile birlikte ilçe merkezinde yapılan parke döşeme ve yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek muhtarlarla görüş alışverişinde bulundu.

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, ilçedeki çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade ederek, “Muhtarlarımız ile devamlı olarak irtibat halindeyiz. Hemen hemen her gün onlarla görüşüp yapılan işler hakkında bilgi alış verişinde bulunuyoruz. Belediye olarak yaptığımız yol çalışmalarını yine ilçemizin muhtarları ile birlikte ziyaret ettik. Ekiplerimizin yapmış olduğu işleri birlikte yerinde inceledik. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah başlatmış olduğumuz çalışmalar neticesinde bütün sorunlu yolları bir plan dahilinde tamamen bitirip halkımızın hizmetine sunacağız. Halkımızla istişareler yaparak vatandaşlarımızın ve muhtarlarımızın taleplerini tek tek yerine getirerek ilçemizi daha yaşanılır bir hale getirmeye çalışıyoruz” dedi.

Alacaatlı Mahallesi muhtarı Şehabettin Dursun ise, ilçede yapılan çalışmaları takdirle karşıladıklarını ifade ederek, “Başkanımızın ilçemizde yapmış olduğu çalışmalar bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir. Mahalle muhtarları olarak başkanımızdan hangi talepte bulunduysak sağ olsun başkanımız hiçbir konuda bizleri geri çevirmedi. Üstelik yapılan her çalışmada bizimle her türlü istişare yapmaktadır. Başta başkanımız olmak üzere ilçemizde yapılan tüm çalışmalarda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.