Başkanımız Taşeron İşçilerle Toplantı Yaptı

Başkanımız Taşeron İşçilerle Toplantı Yaptı

Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy, belediye bünyesinde çalışan taşeron işçilerle bir araya gelerek toplantı yaptı.

Adilcevaz Belediyesi Proje ve Koordinasyon Merkezi'nde Başkan Yardımcısı İzzet Ekem, Meclis üyeleri, birim müdürleri ve personelin katıldığı toplantıda konuşan Başkan Gürsoy, son yayımlanan 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede (KHK) yer alan taşeron işçilerin kadroya alınması süreci hakkında işçileri bilgilendirdi.

Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, ilçenin kalkınabilmesi için daha çok çalışmaları gerektiğine değinerek, “Hükümetin yaptığı düzenleme ile çalışma hayatında yeni bir dönem başlıyor. Yapılacak bu çalışmalar neticesinde Personellerimiz vatandaşlarımıza hizmet verdikleri sürece, işlerine devam edeceklerdir. Uygulama hem işçilerimize hem de ilçemize hayırlı olsun. Ayrıca hemşerilerimiz teveccüh ederek başkanlık görevini bize emanet etti. Hep birlikte ilçemizi kalkındırmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Sorumluluklarımızı bilerek bu ilçeye hep beraber hizmet edeceğiz. Hep birlikte bu anlayışla çalışarak halkımıza en güzel şekilde hizmet vermek için ne gerekirse yapmaya devam edeceğiz. Biz çalıştığımız kurumda çoluk çocuğumuzun rızkını belediye sayesinde kazanıyoruz ve dolayısıyla bu işe, bu kuruma sahip çıkmamız lazım, benimsememiz lazım. İşinizi sahiplendiğiniz müddetçe, vatandaşlarımıza güler yüz gösterdiğiniz müddetçe, Allah'ın izniyle bizim daha yapacak çok işimiz var diye düşünüyorum. Hepinize çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Belediyede tembellik istemediğine de vurgu yapan Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, bütün personelin daha çok ve sorumluluklarını bilerek verimli çalışmaları gerektiğine vurgu yaptı.