Başkanımız Hasta Ve Yaşlıları Ziyaret Etti

Başkanımız Hasta Ve Yaşlıları Ziyaret Etti

Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy, ilçedeki yaşlı ve hastaları ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, belediye mesaisinden fırsat buldukça ilçedeki yaşlı ve hasta vatandaşları ziyaret ederek onlara moral verdi. Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, ziyaretlerde yaşlı ve hasta vatandaşların taleplerini de dinleme imkanı buldu.

Başkanımız Sayın Necati Gürsoy,hasta ve yaşlıları her fırsatta ziyaret ettiklerini ifade ederek, "Belediyedeki yoğun mesaimin arasında yaşlılarımızı ve hastalarımızı unutmuyoruz. Fırsat buldukça mutlaka ilçemizdeki hasta ve yaşlıları evlerinde ve hastanede ziyaret ederek, moral vermeye gayret ediyorum. Her zaman halkımızın iyi gününde olduğu gibi kötü günlerinde de yanlarında oluyoruz. Allah sevdiği kuluna dert verir. Hiç şüpheniz olmasın derdi veren dermanı da verir. Sizlere olan saygımız ve sevgimiz sonsuzdur. Siz değerli vatandaşlarımıza hizmet etmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bize dua edin yeter. Hayır dualarınız sayesinde bu güzel ilçemize ve bu ilçenin değerli insanlarına daha çok hizmet edeceğiz" dedi.

Vatandaşlar da ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Başkanımız Sayın Necati Gürsoy’a teşekkür ettiler.