Başkanımız Babalar Gününü Kutladı

Başkanımız Babalar Gününü Kutladı

Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy, serbest güreş müsabakalarında grubunda ikinci olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Ciğerkan Arlı’yı altınla ödüllendirdi.

Adilcevaz Mehmet Kamile Karahan İlkokulu öğrencisi 12 yaşındaki Ciğerkan Arlı, güreş antrenörü Akif Kurt ile birlikte belediye başkanımız Sayın Necati Gürsoy’u makamında ziyaret etti.

Güreş Antrenörü Akif Kurt, Ciğerkan’ın başarılı bir güreşçi olduğuna değinerek, Hatay’ın İskenderun ilçesinde düzenlenen 12-13 yaş serbest güreş müsabakalarında 26 kiloda grubunda ikinci olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandığını söyledi.

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy ise, Ciğerkan’ın başarılarından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, “Adilcevaz Belediyesi olarak Ciğerkan gibi sporcu kardeşlerimizin daima yanındayız ve onları destekliyoruz. Güreş müsabakalarında başarılı olan kardeşimizin daha büyük başarılar elde etmesini arzu ediyorum. Ciğerkan’ın başarılarının diğer sporcularımıza da örnek teşkil etmesini temenni ediyorum.  Başarılarından dolayı sporcumuzu ve antrenörünü kutluyorum” dedi.