ASYADER Başkanımıza Teşekkür Plaketi Verdi

ASYADER Başkanımıza Teşekkür Plaketi Verdi

Adilcevaz Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (ASYADER) yönetimi, Ramazan ayında açılan iftar sofrasına büyük destek veren Adilcevaz Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy'a teşekkür plaketi verdi.

Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy, ASYADER tarafından açılan ve Ramazan ayı boyunca birçok misafiri ağırlayan iftar Sofasına verdiği destek ile en büyük katkıyı sağladı. 

ASYADER yönetimi, kendilerine iftar sofrası açmak için cesaret veren ve teşvik eden Başkanımız Sayın Necati Gürsoy’u iftar sofrasında ağırlayarak teşekkür plaketi verdi. 

Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy, “ASYADER'in açtığı iftar sofrasını gördükçe buraya katkı sağlayıp destek verdiğimiz için mutluluğumuz katlandı. Bu aziz günlerde yoksulla zengini bir araya getirip manevi bir ortamda iftar sofrasında buluşturmak ve bu organizasyonda olmak gerçekten insana huzur veriyor. Takip ettiğimiz kadarıyla her gün 300, bazı günlerde 500 insanımız orada iftarını açmış. Adilcevaz Belediyesi olarak ASYADER ile ortaklaşa açtığımız bu iftar sofrasına katılan ve gönülden destekleyen tüm hemşerilerime saygılarımı sunarım” dedi.

ASYADER yetkililerinden M. Sait Binici, Adilcevaz Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy’a vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek plaketi takdim etti.