AK Parti Antalya Kadın Kollarından Başkanımıza Ziyaret

AK Parti Antalya Kadın Kollarından Başkanımıza Ziyaret

Ak Parti Antalya Kadın Kolları başkanı Esra Özkoç ve yönetim kurulu üyeleri, Adilcevaz Belediye Başkanı Sayın Necati Gürsoy’u ziyaret etti.

Çeşitli gezi programı ve temaslarda bulunmak üzere Bitlis’e gelen Ak Parti Antalya Kadın Kolları başkanı Esra Özkoç ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Bitlis Kadın Kolları başkanı Diba Zeydan ile birlikte Adilcevaz Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy’u makamında ziyaret ettiler.

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek Ak Partili kadınlara ilçenin güzelliklerinden bahsetti. 

Adilcevaz’ın doğal ve tarihi güzelliğiyle yaşanılabilecek güzel bir ilçe olduğuna değinen Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, “İlçemiz Süphan Dağı eteklerinde yer alan ve Van Gölü’ne kıyısı olan tarihi ve doğasıyla yeşille mavinin bir arada bulunduğu güzel bir ilçedir. İlçemiz tarihi yapıların ve doğal güzelliklerinin yanı sıra Van Gölü’nde su kayağı yapılabilmekte ve aynı zamanda Süphan Dağı’na tırmanacak olan dağcılar içinde bir turizm merkezidir. İlçemizin tarıma ve hayvancılığa dayalı bir ekonomisi var. Tarım alanında ilçemizde dünyaca ünlü Adilcevaz cevizi yetiştirilmektedir. Buraya kadar geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim” dedi.

Ak Parti Antalya Kadın Kolları başkanı Esra Özkoç ise Adilcevaz’da bulunmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “Adilcevaz’a ilk defa geldik ve ilçenin güzelliğini ve tarihi yapılarını görmekten mutlu olduk. Burası gerçek görülmesi gereken yerlerdir” dedi.