Adilcevaz'da Yol Yapım Çalışmaları

Adilcevaz'da Yol Yapım Çalışmaları

Adilcevaz Belediyesi ilçenin farklı yerlerinde başlattığı yol yapım ve parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. 

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, belediye meclis üyeleriyle birlikte ilçenin birçok yerini gezerek ilçede yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Çalışmalar kapsamında halkın büyük sıkıntı yaşadığı yollar, planlanan program dahilinde parke taşı döşenerek vatandaşların mağduriyetleri gideriliyor. Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, 2016 yılı içerisinde ilçede 30 bin metrekare kilitli parke döşemesi yaptıklarını söyledi.

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, ilçenin önemli sorunlarından biri olan yol problemini gidermek için yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade ederek, "İlçemizin en önemli sorunlarının başında gelen yol sorununu çözmek amacıyla ilçemizde başlatmış olduğumuz yol yapım çalışmaları kapsamında 2016 yılında 30 bin metrekare kilitli parke döşeme çalışması yaptık. Belediye meclis üyeleriyle birlikte ilçemizdeki yol, su ve temizlik gibi eksiklikleri tespit ederek yeni planlamalar yaparak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Belediye olarak başlattığımız çalışmalarla sorunlu yollarımızı daha iyi seviyeye getirip halkımızın hizmetine sunacağız. Ancak bazı hemşerilerimiz bütün yolların bir seferde yapılmasını istiyor fakat bu konuda biraz sabırlı olacağız. Belediye olarak inşallah ilçemizdeki bütün eksiklikleri program dahilinde zamanla gidereceğiz. Hemşerilerimiz bu konuda bizlere güvensinler. Ekibimizle birlikte bu güzel ilçenin güzel insanlarına hizmet etmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz" dedi.