Adilcevaz Belediyesinden Her Mahalleye Bir Park

Adilcevaz Belediyesinden Her Mahalleye Bir Park

Adilcevaz Belediyesi, her mahalleye park yapmak için kolları sıvadı. 

Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, parkı olmayan mahalle kalmasın düşüncesiyle her mahalleye park ve yeşil alan çalışması başlattıklarını söyledi.

Proje kapsamında yapımına başlanan dinlenme alanı ile çocuk parkı, Cevizli ve Atatürk mahallelerinde yaşayan vatandaşların ortak kullanım alanı olacak.

Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy, yapılan çalışmalarda her zaman kadın ve çocukları da düşündüklerini ifade ederek, “İlçemize kadın ve çocukların, rahatlıkla ulaşabilecekleri mahalle parkları kazandıracağız. Şu anda Atatürk ve Cevizli mahallelerimizin ortak kullanımına sunulacak park çalışmaları yapılıyor. Bu parkımız da en kısa zamanda hizmete girecek. Her bir mahallemize en az bir park hedefi doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Belediye olarak sağlıklı yaşama, spora ve sporcuya her zaman önem gösteriyoruz ve göstermeye de devam edeceğiz. Ayrıca da parkımızı bitkilerle ve fidanlarla süsleyip vatandaşlarımızın çok memnun kalacağı bir mekân haline getireceğiz” dedi.

Cevizli Mahallesi Muhtarı Rahmi Kapıcı ise yapılan çalışmaları çok beğendiklerini ifade ederek, yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Sayın Necati Gürsoy'a teşekkür etti.